Cenník

lyžiarskej, snowboardovej a skialpovej školy

Privátne lekcie

 1 deň / 1 osoba
2h3h4h
SEZÓNA90 EUR125 EUR157 EUR
HLAVNÁ SEZÓNA95 EUR130 EUR162 EUR

3 a 4 dni      - 5%

5 a viac dní      -10%

Ak máte záujem o  lyžiarsku, snowboardovú alebo skialpinistickú školu na viac dní / pre viacero osôb neváhajte nás kontaktovať 

Skupinové lekcie

 1 deň
2h3h4h
1 osoba50 EUR74 EUR98 EUR

Nemáme pravidelné skupinové lekcie, ku ktorým sa môžete pripojiť.  Skupinové lekcie je možné vyučovať od počtu 5 do 8 osôb, a to len vtedy, ak nás kontaktuje skupina, ktorá má záujem o lekciu. 

Rezervujte si lekcie a svojho inštruktora

Nenechajte priebeh vašej zimnej dovolenky na pospas osudu a zarezervujte si svoju lekciu lyžovania i snowboardovania v Jasnej ešte dnes!

Okrem zvýhodnej ceny, si môžete vyskladať svoju lekciu podľa vlastných predstáv a predísť prípadným komplikáciám.

Prečo rezervovať vopred?

  • získate výhodnejšiu cenu
  • vyberiete si termín a čas lekcie
  • dohodnete si konkrétneho inštruktora. Spoznaj ich ->>

Garantujeme vám,

že všetko zabezpečíme tak, aby ste mali čo najväčší zážitok z dovolenky

Zopár dôvodov, prečo si vybrať našu školu,
od našich zákazníkov

Práve som ukončila 3-dňový lyžiarsky kurz s Jurajom a musím povedať, že bol jeden z najlepších inštruktorov akých som doteraz mala - veľmi trpezlivý, nápomocný a ochotný všetko vysvetliť znovu a znovu. Konečne môžem povedať, že lyžovanie je pre mňa zábava! Ďakujem!
MiciUK
Toto je hŕstka ľudí (z veľkej časti rodina), ktorá robí svoju prácu svedomito a s láskou. Mal som tú česť s nimi stráviť zopár dní a videl som ako pracujú a myslím si, že ťažko im niečo vytknúť - od požičania lyží / snowboard-u, cez servis až po inštruktorovanie. Stoja za to, odporúčam! 🙂
PeterSK
Šikovný, priateľský a skvelý inštruktor Juraj. Strávila som úžasný týždeň v Jasnej, počas ktorého som sa od žiadnych lyžiarskych skúseností dostala až na červené zjazdovky. Odporúčam Crystal Ski !! Už teraz sa nemôžem dočkať, keď sa vrátim.
LinziIE